Teplárny Brno, a.s.

Topenář, instalatér

Odeslat

Pracovní náplň
přijmou zaměstnance na pracovní pozici Topenář, instalatér

Požadavky:
SO ukončeno výučným listem/ min. 3 roky praxe v oboru
nebo ÚSO/ min. 1 rok praxe v oboru
Svářečský průkaz
Čistý trestní rejstřík (ne starší než 3 měsíce),
Hlavní pracovní náplň a požadavky s ní spojené:
Montáž, demontáž, servis, revize a opravy technologie plynových kotelen a výměníkových stanic,
Montáž otopných těles a kompletních rozvodů ÚT a TUV,
Montáž vodoměrů a RTN,
Montáž, demontáž a opravy plynoinstalace, vodoinstalace a kanalizace,
Provádění havarijní a pohotovostní služby.
Nabízíme:
Perspektivní práci v prosperující společnosti
Odpovídající finanční ohodnocení
Zaměstnanecké benefity
Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
Nástup do pracovního poměru možný ihned nebo dle dohody na trvalý pracovní poměr.
Přihlášku s příslušnými doklady (strukturovaný životopis, kopii nejvýše dosaženého vzdělání, originál nebo ověřenou kopii výpisu z trestního rejstříku ne starší 3 měsíců, souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona 101/2000 Sb.) předejte nejpozději 23. 10. 2017 do 12:00 hod. Lhůta je hmotněprávní, tj. přihláška do výběrového řízení musí být ve stanovené lhůtě skutečně doručena společnosti Teplárny Brno, a.s. V pracovní dny doručte osobně na podatelnu sídla společnosti Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno, a to do 14:00 hod. nebo zašlete na korespondenční adresu společnosti Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno 638 00.
Obálka musí být zřetelně u adresy společnosti Teplárny Brno, a.s. označen

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Topenář, instalatér

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Teplárny Brno, a.s.
Ulice: Okružní 828
Město: Brno
PSČ: 638 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Hana Ing. Žitníková
E-mail: Hana Ing. Žitníková
Telefon: +420 545 169 242

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Teplárny Brno, a.s.