Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Topenář, instalatér

Pracovní místo ( Topenář, instalatér ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Teplárny Brno, a.s.
přijmou zaměstnance na pracovní pozici Topenář, instalatér

Požadavky:
SO ukončeno výučným listem/ min. 3 roky praxe v oboru
nebo ÚSO/ min. 1 rok praxe v oboru
Svářečský průkaz
Čistý trestní rejstřík (ne starší než 3 měsíce),
Hlavní pracovní náplň a požadavky s ní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Instalatér místo výkonu práce : Staré Město ŘP skupina B, úkolová mzda Dobré platové podmínky, osobní přístup, zajištění trvalé práce Hlásit se na telefon 731 543 201 Z : 27.9.2017 Volné místo instalatér pro lokalitu Staré Město.
JKM STAVBY s.r.o. Staré Město, Inzerováno před 3 dny

Provozní montér vodovodů a kanalizací, instalatér Výstavba inženýrských sítí - kanalizační a vodovodní přípojky. Výhodou je svářečský průkaz, vazačský průkaz a dále řidičský průkaz sk.B. Zaměstnanec musí být schopen práce ve výškách do 10ti metrů. Volné místo provozní montér vodovodů a ...
PROFISTAV Litomyšl, a.s. Litomyšl, Inzerováno před 4 dny

Instalatéři ústředního topení Instalatér - topenář. Vyučen v oboru, praxe 2 roky, ŘP sk. B, svařečský průkaz - výhodou, spolehlivost, odpovědnost, komunikativnost. Montáže v Jihomoravském kraji. Pracovní vztah na dobu určitou. Volné místo instalatéři ústředního topení pro ...
A-Z TopInstal s.r.o. Brno, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit