Bludspeed s.r.o.

Dispečer/ka MKD

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky:
- praxe v dané pozici min. 1 rok
- AJ nebo NJ slovem i písmem (druhý jazyk výhodou)
- psychická odolnost
- praxe v řízení min. 1 rok (sk.B)
- chuť učit se novým věcem, zodpovědnost, cílevědomost, orientace na výsledek
Zaměstnanecké výhody: firemní mobilní telefon, firemní notebook, firemní automobil, zaměstnanecké benefity. Kontakt: e-mailem.
Volné místo dispečer/ka mkd pro lokalitu Bludov.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Dispečer/ka MKD

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Doprava a logistika
Pozici nabízí: Bludspeed s.r.o.
Ulice: U Rybníčku 134
Město: Bludov
PSČ: 789 61

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Radek Březina
E-mail: Radek Březina

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Bludspeed s.r.o.