Recepční - ubytovatelé

Pracovní místo ( Recepční - ubytovatelé ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo pracoviště:
- Pražská 298, Brandýs nad Labem

Prvotní kontakt:
- e-mail: referentatamz.cz
- tel.: 777 095 863 Po-Pá od 08:00 do 16:00

Upřesňující údaje:
- znalost ČJ
- práce na PC
- flexibilita

Zaměstnanecké výhody:
- zaměstnanecké ubytování
Volné místo recepční - ubytovatelé pro lokalitu ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

recepční Pracoviště: Benešov krátký/dlouhý týden, zkušenost výhodou. Požadavky:- komunikativní,- ZNALOST ANGLICKÉHO JAZYKA PODMÍNKOU- flexibilní- spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost. .Zaměstnanecká strava, 30.-Kč oběd-Nástup dle domluvy-Smlouva na ...
Bellevue hotel Karlov Services, s.r.o. Benešov, Inzerováno před 2 dny

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních Kontakt:Benešová Barbora, e-mail: barbora.benesova@uhi.cz, prvotní kontakt emailem. Místo výkonu: Platnéřská č.p. 111/19, Praha 1. Volné místo recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních pro lokalitu Praha.
M Hotel, s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny

Recepční se znalostí AJ místo výkonu:Praha Kontaktní osoba:Mgr.Romana Štěpánová, e-mail:romana.stepanova@holidayinn.cz Nabízíme: -zaměstnání v příjemném kolektivu 1. designového hotelu v Praze, který je členem mezin.hotel.uskupení IHG;zajímavé finanční benefity a reálnou ...
Kongresové centrum Praha, a.s. Praha, Inzerováno před 4 dny