J e d n o t a , spotřební družstvo v Tachově

referent/ka sekretariátu

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Ústředí Tachov
Výběrové řízení - 23.10.2017
Požadujeme: znalost práce na PC (Word, Excel,grafická práce), organizační schopnosti, základy účetnictví, samostatnost, pečlivost.
Volné místo referent/ka sekretariátu pro lokalitu Tachov.

Požadavky
Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Nabízíme
Nástup možný od: 16. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: referent/ka sekretariátu

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: J e d n o t a , spotřební družstvo v Tachově
Ulice: Prokopa Velikého 497
Město: Tachov
PSČ: 347 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Olga Kožuchová
E-mail: Olga Kožuchová
Telefon: +420 374 752 526

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: J e d n o t a , spotřební družstvo v Tachově