Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

referent/ka sekretariátu

Pracovní místo ( referent/ka sekretariátu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Ústředí Tachov
Výběrové řízení - 23.10.2017
Požadujeme: znalost práce na PC (Word, Excel,grafická práce), organizační schopnosti, základy účetnictví, samostatnost, pečlivost.
Volné místo referent/ka sekretariátu pro lokalitu Tachov.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

REFERENT/KA NÁKUPU Co Vás u nás čeká? - Zajištění materiálu (nákup a řízení objednávek) - Optimalizaci objednávek (datum, množství) a zásob materiálu - Vyjednávání s dodavateli a zajištění dodacích lhůt a podmínek - Interní komunikaci s plánováním výroby, technickým ...
CiS SYSTEMS s.r.o. Nové Město pod Smrkem, Inzerováno před 5 dny

Referent/ka oddělení přestupků Místo výkonu práce: Úřad městského obvodu Ústí nad Labem - Střekov. Předpoklady pro výkon funkce: uvedené v ust. § 4 zákona č. 312/2002 Sb., (o úřednících) v platném znění: fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, popřípadě fyzická ...
Statutární město Ústí nad Labem Ústí nad Labem, Inzerováno před 6 dny

referent administrativy náplň práce: příprava podkladů, práce s PC, jednání se zákazníky, účast na veletrzích, zpracování objednávek, přehledů, kontrola faktur požadujeme: - dobrou znalost práce na PC (word, excel, power point) - dobrou znalost anglického jazyka na ...
ALFICO s. r. o. Lukavec, Inzerováno před 6 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit