Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

referent/ka sekretariátu

Pracovní místo ( referent/ka sekretariátu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Ústředí Tachov
Výběrové řízení - 23.10.2017
Požadujeme: znalost práce na PC (Word, Excel,grafická práce), organizační schopnosti, základy účetnictví, samostatnost, pečlivost.
Volné místo referent/ka sekretariátu pro lokalitu Tachov.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

STRÁŽNÝ JUSTIČNÍ STRÁŽE (služební hodnost vrchní referent, hodnostní označení st Zákonné a další požadavky: - minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou - zdravotní, osobností a fyzickou způsobilost k výkonu služby - trestní bezúhonnost Nabízíme: - tarifní třída 2. - od 22.300,- Kč (po základní odborné přípravě 3.TT od ...
Vězeňská služba České republiky Liberec, Inzerováno včera

referent/ka odboru dopravy na úseku dopravních přestupků Druh práce: referent/referentka odboru dopravy (zajišťování ucelené odborné agendy na úseku dopravních přestupků). Požadavky: blíže uvedeno v oznámení o vyhlášení výběrového řízení. www.roudnicenl.cz úřední deska, výběrová řízení. Výběrové ...
Město Roudnice nad Labem Roudnice nad Labem, Inzerováno včera

ADMINISTRATIVNÍ REFERENT (asistent projektové kanceláře) na odboru strategického Pracovní poměr na dobu na dobu určitou 1 rok s předpokladem změny pracovního poměru na dobu neurčitou. Nástup je možný ihned, příp. podle vzájemné dohody. Plat: 9. platová třída podle nař. vl. č. 341/2017 Sb. a poskytnutí dalších složek platu po ...
STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC Liberec, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit