Rudolf Marušinec

tesař

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště - stavby ve Zlínském kraji
- práce na dřevostavbách
- vyučení v oboru, praxe v oboru 2 roky , ŘP sk. B výhodou
- nástup možný ihned, pracovní doba převážně Po-Pá, práce i přes zimu zajištěna
- kontakt telefonicky kdykoliv Po-Pá (Marušinec, tel.: 773 303 930), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: er-fas.km@seznam.cz
Volné místo tesař pro lokalitu Kroměříž.

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: tesař

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: Rudolf Marušinec
Ulice: Riegrovo náměstí 246
Město: Kroměříž
PSČ: 767 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Marušinec
E-mail: Marušinec
Telefon: +420 773 303 930

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Rudolf Marušinec