administrativní pracovník/nice

Pracovní místo ( administrativní pracovník/nice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
CHPM!!!
Jedná se o práci na pc, náplní práce bude především mailová a telefonická komunikace se zákazníkem, objednávání a naskladňování zboží, fakturace. Znalost vedení účetnictví výhodou - příprava podkladů pro účetní. Pracovní doba bude 6 hodinová a bude se pohybovat v rozmezí od 8.00 do 15.00. ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Recepční Recepční - vzdělání středoškolské. Pracoviště Český Krumlov. Pracovní poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, nástup dle dohody, prac. doba dvousměnná. Mzda od 20.000,-- Kč hrubého. Požadujeme: anglický jazyk - aktivně (na komunikativní úrovni), ...
Bellevue hotel Latrán Services, s.r.o. Český Krumlov, Inzerováno včera

Metrolog a materiálový laborant| START UP Rozumíte METROLOGII a MATERIÁLŮM? Obsazujeme pozici Metrologa a pracovníka materiálové laboratoře do nově vznikajícího závodu v Klášterci nad Ohří!
Grafton Recruitment s.r.o. Klášterec nad Ohří, Plný úvazek, Inzerováno včera

Pracovníci na dotřiďovací lince + svoz odpadů Pozice: pracovníci na dotřiďovací lince + svoz odpadů Náplň práce: třídění odpadu na dotřiďovací lince (plast a papír), závozník popelářského vozidla při svozu odpadu Požadavky: řidičský průkaz sk. B, spolehlivost, pracovní flexibilita ...
DOKAS Dobříš, s.r.o. Svaté Pole, Inzerováno včera