UMUT s. r. o.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Odeslat

Pracovní náplň
KUCHAŘ/KA - specialista na tureckou kuchyni - specializace a znalost turecké kuchyně a jídel. Kontakt emailem.
Pracoviště: Lidická č.p. 2090/18, 466 01 Jablonec nad Nisou 1
Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Jablonec nad Nisou.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 10. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: UMUT s. r. o.
Ulice: Lidická 2090
Město: Jablonec nad Nisou
PSČ: 466 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Yulia Sen
E-mail: Yulia Sen

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: UMUT s. r. o.