SKANZEN Modrá s.r.o.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Odeslat

Pracovní náplň
Stabilní kolektiv, zázemí, dlouhodobá spolupráce, zaměst. benefity, příspěvek na zotavenou, možnost ubytování, příspěvek na pojištění, proplácení přesčasů, kontakt pouze e-mailem.
Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Modrá.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 10. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: SKANZEN Modrá s.r.o.
Ulice: 227
Město: Modrá
PSČ: 687 06

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Hájková
E-mail: Hájková

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SKANZEN Modrá s.r.o.