TRIFO STAVNAT s.r.o.

Tesaři

Odeslat

Pracovní náplň
Možnost Dohody o provedení práce, práce ve Zlínském kraji, práce jsou zajištěny celoročně, prvotní kontakt telefon (8-18 h) nebo e-mail.
Volné místo tesaři pro lokalitu Kunovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Tesaři

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: TRIFO STAVNAT s.r.o.
Ulice: Na Drahách 728
Město: Kunovice
PSČ: 686 04

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lukáš Nesvadba
E-mail: Lukáš Nesvadba
Telefon: +420 731 800 752

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TRIFO STAVNAT s.r.o.