JK Nástroje s.r.o.

KONTROLOR KVALITY

Odeslat

Pracovní náplň
SŠ s maturitou ve strojír. oboru, praxe na kontrole kvality min. 2 roky, praxe s 3D souřadnicovým měřícím strojem, spolehlivost, samostatnost, zdr. způsobilost v třísměnném příp. nepřetržítém provozu, zaškolování a vzdělání, příspěvek na stravování, zajímavé fin. ohod., možnost prof. i plat. růstu, kontakt telefon či e-mail.
Volné místo kontrolor kvality pro lokalitu Podolí.

Nabízíme
Nástup možný od: 16. 10. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KONTROLOR KVALITY

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: JK Nástroje s.r.o.
Ulice: 74
Město: Podolí
PSČ: 686 04

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Pavel Hýsek
E-mail: Ing. Pavel Hýsek
Telefon: +420 724 750 600

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: JK Nástroje s.r.o.