automechanik

Pracovní místo ( automechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Václava Bzeneckého 1391/3, 697 01 Kyjov. Nutná znalost oboru vozidel, vyučení bez maturity, spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost, flexibilita, paxe min. 2 roky. Kontakt na tel. 777 111 171, na mail: autoparkpraceatseznam.cz
Volné místo automechanik pro lokalitu Kyjov.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

automechanik - autoelektrikář vyučení v oboru automechanik - autoelektrikář, výše mzdy dle praxe a odborných znalostí, zařazení do režimu jednosměnného nebo turnusového, práce v nové moderní hale, příspěvek na penzijní připojištění, sociální fond, zaměstnanecké průkazky, kontakt ...
COMETT PLUS, spol. s r.o. Tábor, Inzerováno před 2 dny

Automechanik/automechanička Místo výkonu práce Přelouč Nástup možný IHNED. Náplň práce: - demontáž a montáž vozidel (osobních, užitkových, nákladních) Požadavky: - výuční list v oboru - řidičský průkaz B - manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, flexibilita Zaměstnanecké ...
SVOS, spol. s r.o. Přelouč, Inzerováno před 2 dny

Automechanici s praxí Pozice:automechanici s praxí Požadavky: řidičské oprávnění sk. C+E Nástup: ihned. Mzda: 20 000,- Kč Kontakt:Růžičková Petra, tel.: 604 798 898, e-mail: auto-rds@seznam.cz Místo výkonu práce:Jaroslav Růžička - AUTO RDS, Drásov 2, Příbram 1 Volné ...
Jaroslav Růžička Drásov, Inzerováno před 3 dny