personalista, mzdový/á účetní

Pracovní místo ( personalista, mzdový/á účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Preláta Horného 515, 696 62 Strážnice. Požadujeme: vzdělání USO - nejlépe ekonomického směru, praxe min. 3 roky, znalost mzdového účetnictví, personalistiky a ZP, čistý trestní rejstřík. Nástup možný ihned, pracovní poměr na dobu určitou, po roce doba neurčitá. Závodní stravování s ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví