REHAU Automotive, s.r.o. Referent/ka sekretariátu

Referent/ka sekretariátu

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: VOŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru, dobrá znalost NJ slovem i písmem podmínkou, znalost AJ výhodou, dobrá znalost MS Office podmínkou, praxe ve výrobní společnosti výhodou, příjemné vystupování, svědomitost, samostatnost, pečlivost, velmi dobré organizační schopnosti, ŘP sk. B

Pracovní náplň: zpracování příchozí a odchozí pošty, evidence a zpracování faktur, organizace návštěv a zajišťování občerstvení, kompletní zajišťování služebních cest včetně vyúčtování, administrativní činnosti v rámci provozu sekretariátu

pružná pracovní doba , 13. mzda , 5 týdnů dovolené ,příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 18 900,-Kč/rok ? firemní kantýna, příspěvek na stravování ,příspěvek na penzijní připojištění 6 000,- Kč/rok , jazykové kurzy , finanční příspěvek k významným životním událostem ,podpora volnočasových aktivit
Volné místo referent/ka sekretariátu pro lokalitu Linhartice.

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Němčina Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Referent/ka sekretariátu

Minimální požadavky vzdělání: Vyšší odborné
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Administrativa a organizace, Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: REHAU Automotive, s.r.o.
Ulice: 177
Město: Linhartice
PSČ: 571 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Petra Švarcová
Telefon: +420 461 355 342

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: REHAU Automotive, s.r.o.