Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje Instalatér - topenář

Instalatér - topenář

Odeslat

Pracovní náplň
Přijmeme pracovníka na pozici instalatér - topenář.
Požadujeme: vyučení v oboru, kurz a praxe ve sváření/letování, řidičský průkaz sk.B, spolehlivost, důslednost, samostatnost, pracovitost.
Nabízíme: zaměstnanecké benefity, dotované závodní stravování, 5 týdnů dovolené. Nástup možný po dohodě.
Kontakt: L.Svobodová, vedoucí TO - tel 602 214 572, email: lenka.svobodova@nemkh.cz
Volné místo instalatér - topenář pro lokalitu Kutná Hora.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Instalatér - topenář

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje
Ulice: Vojtěšská 237
Město: Kutná Hora
PSČ: 284 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lenka Svobodová
E-mail: Lenka Svobodová
Telefon: +420 327 503 228

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje