FALANX PATRON spol. s r.o.

OSTRAHA ZAŘÍZENÍ STAVBY

Odeslat

Pracovní náplň
- Dohoda o provedení práce, nástup možný ihned, místo výkonu práce Nasavrky
- Náplň práce: střežení stavební techniky - noční směny
- Požadujeme: vyučení, bezúhonnost, zodpovědnost, komunikativnost
- Nabízíme: plně vybavené zázemí, služební oblečení, mzdu od 12 000,- Kč
- V případě zájmu kontaktujte: Faltejsek Tomáš Bc., tel.: 774 542 805, e-mail: falanx.patron@seznam.cz
Volné místo ostraha zařízení stavby pro lokalitu Nasavrky.

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 10. 2017
Směnovost: Noční provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: OSTRAHA ZAŘÍZENÍ STAVBY

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: FALANX PATRON spol. s r.o.
Město: Nasavrky

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Tomáš Faltejsek
E-mail: Bc. Tomáš Faltejsek
Telefon: +420 774 542 805

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FALANX PATRON spol. s r.o.