I.T.V. Gastro s.r.o.

Číšníci a servírky

Odeslat

Pracovní náplň
práce v kavárně, baristické zkoušky výhodou, praxe vítána, nápojů, vhodné i pro absolventy, účtující, inf. telefonicky
Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Znojmo.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 10. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Číšníci a servírky

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství, Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: I.T.V. Gastro s.r.o.
Ulice: Horní Česká 206
Město: Znojmo
PSČ: 669 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Antonín Krul
Telefon: +420 608 785 785

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: I.T.V. Gastro s.r.o.