HYUNDAI ENGINEERING CZECH s.r.o.

KOORDINÁTOR (COORDINATOR FACILITY)

Odeslat

Pracovní náplň
A16 a:4/10/2017
Náplň práce:
- správa a řízení provozu údržby zejména těchto zařízení: vzduchotenika, klimatizace, strojovny chlazení, výroba a rozvod stlačeného vzduchu, páry, rozvod zemního plynu, požární systémy, plynové kotelny
- spolupráce s externími společnostmi, podílejících se na provozu a údržbě Facility zařízení
- vedení a evidence vykonaných prací, reporting, příprava proceců
Požadujeme:
- USO/VŠ technického zaměření
- min. 2 roky praxe na pozici technického zaměření (zkušenosti z oblasti údržby nebo Facility managementu výhodou)
- znalost technické dokumentace - čtení
- znalost AJ slovem i písmem
- znalost MS Office
- ŘP. skupiny B
- pracoviště průmyslová zóna Nošovice, pracovní doba 07,00-15,30 hod
- pracovitost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, smysl pro týmovou práci
- časová flexibilita
Nabízíme:
- stravenky, služební telefon, pracovní poměr na dobu určitou
V případě zájmu zašlete Váš životopis v anglickém a českém jazyce na e-mail petra.gebauerova@hec-czech.cz
Volné místo koordinátor (coordinator facility) pro lokalitu Nižní Lhoty.

Požadavky
Práce s PC - základní dovednosti PC, Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Angličtina Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KOORDINÁTOR (COORDINATOR FACILITY)

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: HYUNDAI ENGINEERING CZECH s.r.o.
Ulice: Hyundai 700
Město: Nižní Lhoty
PSČ: 739 51

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petra Gebauerová
E-mail: Petra Gebauerová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: HYUNDAI ENGINEERING CZECH s.r.o.