GASTRO Brno s.r.o.

POKOJSKÝ/Á

Odeslat

Pracovní náplň
Nástup ihned. Životopisy zasílejte na e-mail hloch@penzionukonicka.cz. Více informací sdělí pan Hloch tel.: 777 715 800. POUZE VÁŽNÍ ZÁJEMCI. Požadavky: ochota pracovat, vysoké pracovní nasazení, smysl pro pořádek, bezúhonnost, samostatnost, zkušenosti výhodou, dobrý zdravotní stav podmínkou. Nekuřácké prostředí. PD: střídání krátkého a dlouhého týdne dle domluvy. Ranní směna od 5:00 hod. PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Pracoviště: Nerudova 2, Prostějov
Volné místo pokojský/á pro lokalitu Prostějov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: POKOJSKÝ/Á

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: GASTRO Brno s.r.o.
Ulice: Nerudova 4411
Město: Prostějov
PSČ: 796 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kontakt
E-mail: Kontakt

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: GASTRO Brno s.r.o.