Agentura PANCÉŘ s.r.o.

VRÁTNÝ/Á - ozp

Odeslat

Pracovní náplň
Primárně určeno pro OZP, čistý RT, certifikát 68-008-E výhodou- možnost získání zdarma u naší firmy, základní znalost na PC, 12h. služby v nepřetržitém provozu
Nástup od 1.10.2017.
náborový příspěvek, stravenky, veškeré příplatky dle ZP samozřejmostí
Pište nebo volejte 9.00 - 12.00 hod.
NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ - NEJDŘÍVE TELEFONICKÝ KONTAKT/9,00 - 12,00 HOD.!
Volné místo vrátný/á - ozp pro lokalitu Žďár nad Sázavou.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 10. 2017
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: VRÁTNÝ/Á - ozp

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Agentura PANCÉŘ s.r.o.
Ulice: Jihlavská 2485
Město: Žďár nad Sázavou
PSČ: 591 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zdeněk Papež
E-mail: Zdeněk Papež
Telefon: +420 739 571 239

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Agentura PANCÉŘ s.r.o.