Actum, s.r.o.

Vývojáři softwaru

Odeslat

Pracovní náplň
Adresa: Hvězdova č.p. 1734/2c, Nusle,140 00 Praha 4
Kontakt: Manová Michaela, e-mail: michaela.manova@wmcgroup.cz
Požadavky: Co musí umět:
-Zkušeností s testováním webových aplikací - minimálně manuální
-Angličtina na středně pokročilé úrovni (nebát se mluvit a mít zájem se rozmluvit), protože tým vývojářů a -testerů je mezinárodní
-Proaktivní přistup ke své práci
-Výhodou je znalost automatizace ve webdriveru, ale není podmínkou
-Výhodou je znalost jiry/tfs, ale není to podmínkou

Co bude dělat
-Příprava testovacích scénářů
-Manuální testování webových řešení napříč mobilními zařízeními a prohlížeči
-Příprava test reportů
-Příprava uživatelské dokumentace
-Komunikace s vývojáři

The experience we need:
· Experience with manual testing of web and mobile applications, automation is a plus
· English
· Proactive attitude, innovative thinking, ambition to professionally grow
· Big advantage (not a must) is knowledge of WebDriver, JIRA, TFS and .NET framework

TESTER/QA SPECIALIST will be doing:
· Testing scenarios preparation
· Both manual and automation testing of web solutions throughout various mobile devices and browsers
· Testing reports preparation
· Users documentation preparation
· Communications with developers

Výhody: Sick day, vzdělávací program, firemní akce / Sick day, english languages courses, teambuildings
Volné místo vývojáři softwaru pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Vývojáři softwaru

Minimální požadavky vzdělání: Vyšší odborné
Lokalita: Praha
Obor: IT - software, vývoj aplikací
Pozici nabízí: Actum, s.r.o.
Ulice: Hvězdova 1734
Město: Praha
PSČ: 140 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Michaela Manová
E-mail: Michaela Manová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Actum, s.r.o.