Úvěrový a bankovní pracovník/ce

Pracovní místo ( Úvěrový a bankovní pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce: péče o vlastní portfólio klientů, navrhování řešení a zpracování nabídky, administrativa.
Požadujeme: SŠ nebo VŠ, výborné komunikační schopnosti, ochota a schopnost učit se novým věcem, pokročilá uživatelská znalost PC (Word, Excel, Power Point,..), spolehlivost, ŘP sk. B.
Nabízíme: ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví