LUKDA trans spol. s r.o.

Dispečer MKD

Odeslat

Pracovní náplň
Vhodné i pro OZP, absolventy
Pracovník bude sjednávat přepravu, komunikovat se zákazníky a s řidiči, vykonávat administrativu spojenou s objednávkami.
Požadujeme základní znalost německého nebo anglického jazyka, řidičský průkaz sk. B, komunikativnost, samostatnost.
V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem na petra.jablonska@lukda.cz, nebo michal.kozak@lukda.cz.
Volné místo dispečer mkd pro lokalitu Teplice.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Angličtina Aktivní - základní znalost, Němčina Aktivní - základní znalost

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Dispečer MKD

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Doprava a logistika
Pozici nabízí: LUKDA trans spol. s r.o.
Ulice: Novosedlická 2888
Město: Teplice
PSČ: 415 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Petra Jablonská
E-mail: Ing. Petra Jablonská

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: LUKDA trans spol. s r.o.