MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ

Pracovní místo ( MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Zpracování mezd zaměstnanců
Požadavky: samostatnost
Volné místo mzdová/ý účetní pro lokalitu Liberec.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

účetní asistent Místo výkonu práce: U Plovárny 45/5, Děčín, 405 05 Poznámka k volnému místu: Středoškolské vzdělání ekonomického směru - účetnictví, zpracování prvotních účetních dokladů včetně jejich zadávání do účetních programmů, schopnost pracovat v Microsoft ...
Admitax s.r.o. Děčín, Inzerováno včera

MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ Požadavky: min. SŠ vzdělání ekonomického směru, zkušenosti z ekonomické oblasti výhodou. Mzda dle zkušeností a praxe od 25000,- Kč. Zaslat životopis e-mailem. Volné místo mzdový/á účetní pro lokalitu Liberec.
Fehrer Bohemia s.r.o. Liberec, Inzerováno včera

ACCOUNTANT JUNIOR/ ÚČETNÍ JUNIOR Náplň práce: - účtování zákaznických faktur, cenových a množstevních diferencí - komunikace s odběrateli - správa odběratelských sald, zápočty, párování - interní komunikace s ostatními odděleními v rámci firmy Požadavky: - min. středoškolské ...
Webasto Roof & Components Czech Republic s.r.o. Liberec, Inzerováno včera