ÚČETNÍ - ASISTENT/KA DAŇOVÉHO PORADCE

  • Liberec

Pracovní místo ( ÚČETNÍ - ASISTENT/KA DAŇOVÉHO PORADCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- vedení účetnictví a daňové evidence
- zpracování daňových přiznání
- zpracování podkladů a analýz z účetní evidence
- závěrkové operace
- zajištění komunikace s finančními úřady
- poskytování poradenství
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- znalost účetních a daňových předpisů a související legislativy
- znalost práce na PC - Word, Excel
- samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost a produktivita
- praxe v oboru výhodou
- základní znalost AJ nebo NJ výhodou
Nabízíme:
- motivační finanční ohodnocení
- odborné vedení a podporu
- zodpovědnou a zajímavou práci
- podporu vzdělávání (zkoušky daňový specialista, daňový poradce...)
- zaměstnanecké benefity
Nástupní mzda bude po zapracování upravována v závislosti na dosahovaných pracovních výsledcích.
Volné místo účetní - asistent/ka daňového poradce pro lokalitu Liberec.