OPRAVÁŘ MOTOCYKLŮ A SNĚŽNÝCH SKÚTRŮ

Pracovní místo ( OPRAVÁŘ MOTOCYKLŮ A SNĚŽNÝCH SKÚTRŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
vyučení v oboru automechanik nebo autoelektrikář, ŘP sk. A, B, alespoň částečná znalost Aj, i absolvent, hlásit se předem telefonicky
Volné místo opravář motocyklů a sněžných skútrů pro lokalitu Liberec.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

ELEKTRO ÚDRŽBA Hledáme absolventy ELEKTRO s platnou vyhláškou 50 na pozici ELEKTRO ÚDRŽBA montážních linek. Nevadí, že nemáte praxi. My Vám ji najdeme! :) Pracovník ELEKTRO ÚDRŽBY vykonává: - opravy a údržbu montážních linek - odpovídá za prostoje ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

TECHNIK LISOVÁNÍ Obsazujeme pozici do lisovny- TECHNIK LISOVÁNÍ. Pokud Vám nevadí práce ve směnném provoze a jste technicky zručný/á, tak hledáme právě Vás! TECHNIK LISOVÁNÍ bude mít na starosti: - provádění údržby a opravy lisů a přidružených zařízení, - ...

AUTOELEKTRIKÁŘ, SLANÝ, až 28 000 Kč/měs. Máte zkušenosti s montáží? Hledáte si práci v okolí Kladenska? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis na pozici AUTOELEKTRIKÁŘ a začněte pracovat pro mezinárodní společnost zabývající se konstrukcí a výrobou pro automobilový průmysl. Vaším úkolem ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny