OPRAVÁŘ MOTOCYKLŮ A SNĚŽNÝCH SKÚTRŮ

Pracovní místo ( OPRAVÁŘ MOTOCYKLŮ A SNĚŽNÝCH SKÚTRŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
vyučení v oboru automechanik nebo autoelektrikář, ŘP sk. A, B, alespoň částečná znalost Aj, i absolvent, hlásit se předem telefonicky
Volné místo opravář motocyklů a sněžných skútrů pro lokalitu Liberec.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Řidiči mezinárodní kamionové dopravy Místo výkonu práce: Mnichovo Hradiště - Veselá, ul. 5. května 213 Požadujeme: řidičský průkaz sk. C+E, praxe vítána, profesní průkaz, karta řidiče. Práce je plánována obvykle na 12 dní, poté je víkend volný. Cestovné je vyplaceno dle zákona. To je ...
LITRA, s.r.o. Mnichovo Hradiště, Inzerováno před 2 dny

Zedník Místo výkonu práce: Březová č.p. 62/137, Děčín III-Staré Město, 405 02 Děčín 2 Požadavky: Zednické práce - provádění a opravy omítek, štukování, sádrokartony, pokládka dlažby a obkladů, vyzdívání stěn apod. Praxe min. 2 roky, odpovědný přístup k ...
AFC Servis DC a.s. Děčín, Inzerováno před 2 dny

Elektrotechnik montážní Pracovní náplní jsou montáže, revize a servisy zabezpečovacích, požárních a kamerových systémů. Požadujeme: * SOU/SŠ v oboru elektrotechnickém * platná vyhláška 50 min §6 * řidičské oprávnění sk. B * orientace ve slaboproudých systémech * ...
HENIG - security servis, s.r.o. Česká Lípa, Inzerováno před 2 dny