OPRAVÁŘ MOTOCYKLŮ A SNĚŽNÝCH SKÚTRŮ

Pracovní místo ( OPRAVÁŘ MOTOCYKLŮ A SNĚŽNÝCH SKÚTRŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
vyučení v oboru automechanik nebo autoelektrikář, ŘP sk. A, B, alespoň částečná znalost Aj, i absolvent, hlásit se předem telefonicky
Volné místo opravář motocyklů a sněžných skútrů pro lokalitu Liberec.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

OPERÁTOR KVALITY Místo výkonu práce: Oldřichovská 551, 463 34 Hrádek nad Nisou Náplň práce: - třídící, kontrolní, opravné a balící práce drobných dílů v automobilovém průmyslu - kontrola kvality vstupního a výstupního materiálu Požadavky: - fyzická zdatnost - ...
C.S.CARGO a.s. Hrádek nad Nisou, Inzerováno včera

OPERÁTOR KVALITY Místo výkonu práce: Ampérova 500, 463 12 Liberec XXIII - Doubí Náplň práce: - třídící, kontrolní, opravné a balící práce drobných dílů v automobilovém průmyslu - kontrola kvality vstupního a výstupního materiálu Požadavky: - fyzická zdatnost - ...
C.S.CARGO a.s. Liberec, Inzerováno včera

Řidiči kamionu (cisterny) Požadavky: ADR osvědčení-platné pro třídu 9 na cisternu , řidičské oprávnění C+E,profesní průkaz, částečná znalost něm.jazyka nebo angl. jazyk Kontakt: Telefonicky Po - Pá od 08 : 20 hod Volné místo řidiči kamionu (cisterny) pro lokalitu Chřibská.
MISTRAL-SPED s.r.o. Chřibská, Inzerováno před 2 dny