SPRÁVCE SÍTĚ, ADMINISTRÁTOR

Pracovní místo ( SPRÁVCE SÍTĚ, ADMINISTRÁTOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: p. Mgr. Kamil Bělohlávek, tel.: 353 417 231 (od 8:00 do 14:00h), e-mail: Kamil.belohlavekatcuzk.cz

Náplň práce:
- zajišťování výstavby, administrace a zajišťování provozu sítí LAN a vytváření uživatelských aplikací pro tyto sítě a pro jednotlivé pracovní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace

Další volná místa

PROGRAMÁTOR/ANALYTIK Máš- li za sebou již nějaký rok praxe, zajímá Tě pracovat pro světovou špičku ve svém oboru a chceš nám ukázat, že jsi právě Ty tím správným kandidátem, máme pro Tebe pozici PROGRAMÁTOR/ANALYTIK.
Grafton Recruitment s.r.o. Valašské Meziříčí, Plný úvazek, Inzerováno včera

Projektant elektro Jste zkušeným elektro projektantem . Pošlete nám životopis. Budete mít na starosti:
Grafton Recruitment s.r.o. Pilsen, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Administrativa v zahraniční společnosti Budete mít možnost získávat zkušenosti v administrativě, zpracovávání objednávek. Máte výbornou angličtinu a chuť pracovat pro zahraniční společnost v centru Plzně? Budete zodpovědní za: