Produktový copywriter

  • Písek

Pracovní místo ( Produktový copywriter ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Napsat dobrý obsah pro web není jen tak. Musí být čtivý, srozumitelný a zároveň chytlavý. Je třeba oddělit povšechné bláboly od užitečných informací, použít selský rozum a dodržovat základní pravidla copywritingu.

Právě teď hledáme do týmu kolegyni nebo kolegu, který s námi bude tvořit e-shop a hledat cesty, jak zpříjemnit zákazníkům jejich nákup.

Požadavky:
- rád/a čteš, klidně zhltneš jednu knížku týdně
umíš pracovat s informacemi
- jsi kovaná/ý v pravopisu a gramatice
- dokážeš pracovat samostatně
- máš dokončenou alespoň střední školu
- možná už jsi slyšel/a o html nebo znáš něco z teorie marketingu
- rád/a se při práci bavíš a máš chuť se dál vzdělávat

Náplň práce:
- napíšeš stovky produktových popisků pro e-shopu
- budeš se podílet na tvorbě kreativního obsahu na web
- porozumíš problematice SEO
- pomůžeš napsat poutavý e-mail nebo příspěvek na blog
- získáš zkušenosti v oblasti, která s rozvojem - internetových vyhledávačů neustále roste

Nabízíme:
- zajímavé ohodnocení a bonusy
- práci v kreativním kolektivu

Tato pozice je po domluvě možná na plný nebo zkrácený úvazek a po zaškolení je možné částečně pracovat z domova.

Svou žádost a životopis zašli na volnamista@vseprotisk.cz.
Volné místo produktový copywriter pro lokalitu Písek.