Domažlická nemocnice, a.s.

Lékař bez atestace

Odeslat

Pracovní náplň
Lékař na interní oddělení, gyn.por. oddělení, ARO + RDG. Smluvní plat dle délky praxe + osobní ohodnocení. Dovolená 25 dní/rok. Příspěvek na penzijní připojištění. Náborový příspěvek až do výše 200 tis. Kč
Volné místo lékař bez atestace pro lokalitu Domažlice.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lékař bez atestace

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Domažlická nemocnice, a.s.
Ulice: Kozinova 292
Město: Domažlice
PSČ: 344 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Marcela Blažková
E-mail: Marcela Blažková
Telefon: +420 379 710 261

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Domažlická nemocnice, a.s.