EUROSERUM s.r.o.

laborantka

Odeslat

Pracovní náplň
Hledáme do výrobního závodu ve Stříbře vhodného kandidáta na post
Laborantka
Hledáme laborantku do mikrobiologie
Základní pracovní náplň:
- Provádíte laboratorní analýzy a zkoušky

- Profil:
- Praxe v oboru výhodou
- Pečlivost, přesnost, samostatnost
- Smysl pro týmovou spolupráci

- Co u nás získáte?
• zajímavé finanční ohodnocení
• 13. plat
• prémie zainteresovanosti
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na dopravu
• stravenky
Nástup: Ihned nebo dle dohody
Máte zájem? Kontaktujte nás
Hana Fantová
Revoluční 1489
349 01 Stříbro
Česká republika
Tel: 374 61 62 25
Email: hfantova@euroserum.com
Volné místo laborantka pro lokalitu Stříbro.

Nabízíme
Nástup možný od: 16. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: laborantka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Věda a výzkum
Pozici nabízí: EUROSERUM s.r.o.
Ulice: Revoluční 1489
Město: Stříbro
PSČ: 349 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Hana Fantová
E-mail: Hana Fantová