Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ORTODENTICKÝ/Á ASISTENT/KA (ZDRAVOTNÍ SESTRA/BRATR, ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘ/KA)

Pracovní místo ( ORTODENTICKÝ/Á ASISTENT/KA (ZDRAVOTNÍ SESTRA/BRATR, ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘ/KA) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A11 a:16/10/2017
Požadujeme: Praxe není podmínkou, vše naučíme a zaškolíme. Předpoklad znalost práce na PC, komunikativní a organizační schopnosti, pečlivost, spolehlivost, zájem o obor, smysl pro pořádek a vstřícný přístup k pacientům.
Nabízíme: Plný pracovní poměr. Motivační finanční ohodnocení, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

montážní dělníci KO: Ihn Maléř Radomír, tel.: 776 818 844, e-mail: ihn.r@seznam.cz. Osobní schůzka možná po předchozí telefonické domluvě ( pouze ve dnech 3.11. a 13.11.2017) z důvodu pobytu na montážích. Podmínkou dobrý zdravotní stav. Pracoviště Velké Hoštice a ...
Radomír Ihn Maléř Velké Hoštice, Inzerováno před 2 dny

Ošetřovatel hospodářských zvířat, traktorista, strojník Místo výkonu práce: Farma ŽV Šumvald, Středisko ŽV Šumvald, budova pozemku 517/2. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Požadujeme: Výuční list. Praxe výhodou, nikoliv podmínkou. Řidičský průkaz skupina B, T, průkaz obsluhy ...
ÚSOVSKO AGRO s.r.o. Šumvald, Inzerováno před 2 dny

MZDOVÁ ÚČETNÍ, PERSONALISTKA - vhodné pro absolventy Láká Vás pozice v oblasti účetnictví a personalistiky? Pokud chcete působit ve společnosti, která dokáže ocenit Vaše úspěchy a nabízí nespočet benefitů, neváhejte a přihlaste se na pozici: MZDOVÁ ÚČETNÍ, PERSONALISTKA
Grafton Recruitment s.r.o. Ostrava, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit