Směnový mistr/ová - Linkuž

  • Nový Bor

Pracovní místo ( Směnový mistr/ová - Linkuž ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
-organizace a vedení pracovníků na směně,
- celková odpovědnost za správný chod svěřeného pracoviště,
- zodpovědnost za dodržování BOZP,
- kontrola kvality a správnosti pracovních postupů,
- spolupráce s dalšími odděleními výroby,
- pravidelný reporting vedení provozu.
Požadujeme:
-SŠ vzdělání s maturitou,
-praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici výhodou,
-zkušenosti s vedením lidí,
-samostatnost, iniciativu, pečlivost, profesionalitu, chuť učit se novým věcem,
-znalost práce na počítači (zejména znalost SAP a MS Office).
Nabízíme:
-zajímavou práci ve společnosti se silným zázemím,
-finanční ohodnocení: od 23.320,- Kč + 20 % prémie po zkušební době,
-možnost trvalého vzdělávání a odborného rozvoje.
-nástup: IHNED
-pracovní smlouvu na dobu určitou; po zapracování v případě vzájemné spokojenosti pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
BENEFITY: 5 týdnů dovolené, 3 dny mimořádného volna, systém závodního stravování, systém Unišek+: úhrada volnočasových aktivit, penzijní připojištění: 500,- Kč/měsíčně, 13. mzda, příspěvek na hromadné rekreace, poznávací zájezdy a dětské rekreace, peněžité odměny dárcům krve, odměny a dary při životním a pracovním výročí, příspěvek na dopravu.
Místo výkonu práce - Nový Bor
V případě Vašeho zájmu o zařazení do výběrového řízení nám zašlete strukturovaný životopis a průvodní dopis na e-mail: kamila.adamkova@crystalex.cz.
Volné místo směnový mistr/ová - linkuž pro lokalitu Nový Bor.