přijímací servisní technik

  • Strakonice

Pracovní místo ( přijímací servisní technik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- převzetí zakázky od zákazníka
- stanovení ceny opravy a termínu dokončení
- komunikace s automechaniky
- řízení a plánování kapacity dílny
- kontrola práce automechaniků
- průběžný kontakt se zákazníkem o rozsahu a ceně opravy
- nabídka prodeje a montáže příslušenství
- zapůjčení vozidla v době opravy-
- předání vozidla a předvedení opraveného vozu se zákazníkem
- řešení problémových případů poradenství pro zákazníky servisu
- udržování kontaktu se zákazníkem

Požadujeme: SŠ vzdělání, komunikativnost, cílevědomost (tah na branku), samostatnost, bezúhonnost, profesionální vystupování, výborné organizační a komunikační schopnosti
orientace na zákazníka, schopnosti řešit problémové situace, empatii, odborné zkušenosti, obchodní dovednosti, německý nebo anglický jazyk výhodou, ŘP skupiny B

Znalost práce na PC:
- MS Word - pokročilý
- MS Excel - pokročilý
- MS Outlook - pokročilý
- Internet - pokročilý
- DMS SOFTAPP - výhodou

Nabízíme:
- mzdové ohodnocení základní a prémiové v závislosti na výkonech a kvalitě odváděné práce
- zvyšování kvalifikace a odborný růst, přímé vzdělávání u výrobce nebo importéra vozů v tuzemsku i v zahraničí
- mobilní telefon, příspěvek na stravování, firemní oblečení a další benefity
- zázemí stabilní společnosti
- technická školení a praxe u značky

Nezbytné podmínky:
k profesnímu životopisu v elektronické podobě prosím vždy přikládejte aktuální fotografii a zasílejte na e-mail: mkalna@autokalny.cz
Volné místo přijímací servisní technik pro lokalitu Strakonice.