AUTO KALNÝ s.r.o.

přijímací servisní technik

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce:
- převzetí zakázky od zákazníka
- stanovení ceny opravy a termínu dokončení
- komunikace s automechaniky
- řízení a plánování kapacity dílny
- kontrola práce automechaniků
- průběžný kontakt se zákazníkem o rozsahu a ceně opravy
- nabídka prodeje a montáže příslušenství
- zapůjčení vozidla v době opravy-
- předání vozidla a předvedení opraveného vozu se zákazníkem
- řešení problémových případů poradenství pro zákazníky servisu
- udržování kontaktu se zákazníkem

Požadujeme: SŠ vzdělání, komunikativnost, cílevědomost (tah na branku), samostatnost, bezúhonnost, profesionální vystupování, výborné organizační a komunikační schopnosti
orientace na zákazníka, schopnosti řešit problémové situace, empatii, odborné zkušenosti, obchodní dovednosti, německý nebo anglický jazyk výhodou, ŘP skupiny B

Znalost práce na PC:
- MS Word - pokročilý
- MS Excel - pokročilý
- MS Outlook - pokročilý
- Internet - pokročilý
- DMS SOFTAPP - výhodou

Nabízíme:
- mzdové ohodnocení základní a prémiové v závislosti na výkonech a kvalitě odváděné práce
- zvyšování kvalifikace a odborný růst, přímé vzdělávání u výrobce nebo importéra vozů v tuzemsku i v zahraničí
- mobilní telefon, příspěvek na stravování, firemní oblečení a další benefity
- zázemí stabilní společnosti
- technická školení a praxe u značky

Nezbytné podmínky:
k profesnímu životopisu v elektronické podobě prosím vždy přikládejte aktuální fotografii a zasílejte na e-mail: mkalna@autokalny.cz
Volné místo přijímací servisní technik pro lokalitu Strakonice.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: přijímací servisní technik

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: AUTO KALNÝ s.r.o.
Ulice: Písecká 1292
Město: Strakonice
PSČ: 386 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: M. Kalná
E-mail: M. Kalná
Telefon: +420 775 207 002

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AUTO KALNÝ s.r.o.