HŘEBÍK H + H s.r.o.

AUTOMECHANIK

Odeslat

Pracovní náplň
ciz Požadujeme: vyučení v oboru a zájem o tento obor, časovou flexibilitu, zodpovědnost
- práce je vhodná i pro absolventy nebo pro seniory v důchodovém věku
Pracovní doba 8:00 - 17:00 hod. (Po-Pá)

První kontakt na tel. 777 265 301, e-mail: hrebik@hrebiktransport.cz nebo osobně po předchozí telefonické domluvě.
Volné místo automechanik pro lokalitu Hrejkovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: AUTOMECHANIK

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: HŘEBÍK H + H s.r.o.
Ulice: 16
Město: Hrejkovice
PSČ: 398 59

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dušan Hřebík
E-mail: Dušan Hřebík
Telefon: +420 777 265 301

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: HŘEBÍK H + H s.r.o.