RIN LTD, odštěpný závod

ASISTENT/KA REALITNÍHO MAKLÉŘE

Odeslat

Pracovní náplň
PRÁCE Z DOMOVA
Pozor, emailový nebo telefonický kontakt předem!!!
- hledáme pracovníky pro práci asistenta/-ky realitního makléře - s dobrou znalostí českého jazyka i písmem, se schopností vést obchodní jednání i po telefonu, vhodné PC s připojením na internet a telefon s neomezeným voláním, práci lze vykonávat plně z domova, jedná se o práci časově náročnou ale s velmi dobrým ohodnocením, zkušenosti z realit žádoucí, po dohodě možný nástup ihned.
Vhodné i pro absolventy
CV prosím zašlete na email ex@i-n.cz, kontaktní osoba: Dušan Kajnar tel.: 730 641 252, email: dk@i-n.cz
Volné místo asistent/ka realitního makléře pro lokalitu Písek.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ASISTENT/KA REALITNÍHO MAKLÉŘE

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: RIN LTD, odštěpný závod
Město: Písek

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dušan Kajnar
E-mail: Dušan Kajnar
Telefon: +420 730 641 252

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: RIN LTD, odštěpný závod