UČITEL/-KA ÚSTAVU LÉKAŘSKÉ BIOLOGIE A GENETIKY

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( UČITEL/-KA ÚSTAVU LÉKAŘSKÉ BIOLOGIE A GENETIKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Děkan Lékařské fakulty v Hradci Králové, Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na místo učitele/učitelky Ústavu lékařské biologie a genetiky s úvazkem 1,0

- PP na dobu určitou, zástup za mateřskou dovolenou, nástup dle dohody
- Požadujeme: absolvent/absolventka magisterského studijního programu lékařské, přírodovědecké, farmaceutické nebo chemické fakulty; předpoklady pro pedagogickou a vědecko-výzkumnou práci v oblasti buněčné a molekulární biologie; znalost anglického jazyka; zdravotní způsobilost a morální bezúhonnost
- Nabízíme: platové podmínky podle Vnitřního mzdového předpisu Univerzity Karlovy.
- K řízení doložte: písemnou přihlášku; strukturovaný životopis; přehled o dosavadní praxi potvrzený zaměstnavatelem; ověřený doklad o VŠ vzdělání včetně osvědčení o státní zkoušce, případně originál dokladu o studiu; vědecké a vědeckopedagogické hodnosti; přehled o odborné, vědecké a výzkumné činnosti včetně činnosti publikační; písemný souhlas (volnou formou) k využití osobních údajů pro účely tohoto výběrového řízení v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Přihlášku s přílohami zasílejte do 27. 10. 2017 (datum doručení) na adresu: Lékařská fakulta v Hradci Králové, sekretariát děkana, Šimkova 870, 500 03 Hradec Králové.
Volné místo učitel/-ka ústavu lékařské biologie a genetiky pro lokalitu Hradec Králové.