Jindra Steinke

Kadeřník/ce

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: kadeřnictví Šik, Provaznická 16, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Zkrácený úvazek 20 hod/týdně (rozložení do vykrytí směn ostatních pracovníků). Mzdové ohodnocení: 6.700,- Kč + možnost odměny - procenta z odpracované tržby nad dohodnutý rámec. Pracovní doba: ranní směny a odpolední směny (1x odpolední směna Po 11:00-17:00 h, 1x ranní směna St 9:00-15:00 h, 1x odpolední směna Čt 10:00-18:00 h). Požadujeme: praxe min. 2 roky. Kontakt pro zájemce: telefonicky.
Volné místo kadeřník/ce pro lokalitu Cheb.

Nabízíme
Nástup možný od: 27. 09. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kadeřník/ce

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Služby zákazníkům, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Jindra Steinke
Ulice: Provaznická 425
Město: Cheb
PSČ: 350 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jindra Steinke
Telefon: +420 777 584 892

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Jindra Steinke