TEXTILSERVICE 24 s.r.o.

Účetní - asistent/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Saská 24/1, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Pracovní doba: Po-Pá 8:00-16:30 h. Požadujeme: znalost NJ výhodou. Kontakt pro zájemce: POUZE telefonicky anebo e-mailem.
Volné místo účetní - asistent/ka pro lokalitu Aš.

Nabízíme
Nástup možný od: 07. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Účetní - asistent/ka

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: TEXTILSERVICE 24 s.r.o.
Ulice: Saská 24
Město:
PSČ: 352 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Renata Javůrková
E-mail: Ing. Renata Javůrková
Telefon: +420 731 118 114

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TEXTILSERVICE 24 s.r.o.