Mzdový/mzdová účetní

Pracovní místo ( Mzdový/mzdová účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
První kontakt e-mailem nebo telefonicky od 8:00-16:00 hodin
Mezinárodní centrum klinického výzkumu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FNUSA-ICRC) je přední vědecko-výzkumné centrum ve střední Evropě s více než 400 výzkumnými pracovníky. Zaměřujeme se na výzkum a vývoj zejména v oblasti ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Číšník, servírka Příjmeme číšníka/servírku do restaurace hotelu Bukovanský mlýn*** v Bukovanech u Kyjova. Nabízíme: NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 8000 Kč při nástupu, zajímavou a pestrou práci v hotelově zážitkovém areálu nedaleko Kyjova, odpovídající mzdové hodnocení závislé ...
Region, spol. s r.o. Bukovany, Inzerováno včera

Kuchař/ka přílohář/ka Pro náš *** hotel spojený se zážitkovým areálem nacházející se v Bukovanech poblíž Kyjova hledáme šikovnou kolegyni či kolegu na pozici kuchař/ka přílohář/ka. Jedná se o hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou se službami zahrnujícími všední dny i ...

ÚČETNÍ VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI Máte zkušenost z oblasti účetnictví a rádi byste se uplatnili v prostředí moderní společnosti, zabývající se designem?
Grafton Recruitment s.r.o. Litomyšl, Plný úvazek, Inzerováno včera