PRACOVNÍK BACK OFFICE

  • Písek

Pracovní místo ( PRACOVNÍK BACK OFFICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Významné nakladatelství JIRI MODELS a.s., působící 27 let na mezinárodním trhu, s obratem 150 mil. Kč a oceněné společností The Walt Disney Company za nejlepší produktové portfolio, hledá kandidáta/kandidátku s výrazným talentem a chutí dělat s námi svět barevnější.
Pracovník Back Office
Nabízíme:
zázemí stabilní české firmy
samostatnou a různorodou práci
motivující mzdové ohodnocení
přátelské a otevřené prostředí
možnost seberealizace
být součástí dynamicky rozvíjející se firmy
práci s atraktivními výrobky v dětských motivech
Náplň práce:
práce s prodejními objednávkami
práce s kartami a cenami zboží v informačním systému
správa listingu u klíčových zákazníků
administrativa spojená s licencemi
evidence smluv s klíčovými zákazníky
zajišťování přepravy v rámci ČR
základní reporting obchodních výsledků
Požadujeme:
minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitou
zkušenosti v oboru administrativy, logistiky, zákaznického servisu
znalost práce na uživatelské úrovni MS Excel, MS Word, ochota učit se nové IS
velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
proaktivní přístup k práci
analytické schopnost, orientace na detail
znalost anglického jazyka na úrovni B1

První kontakt e-mailem na info@jirimodels.com, po 1. kole výběrového řízení budou uchazeči, kteří splní uvedené požadavky, kontaktováni k osobnímu pohovoru.
Volné místo pracovník back office pro lokalitu Písek.