Odborné zdravotnické zařízení s.r.o.

Chirurg

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Plzeňská 200, Třemošná, Plzeňská třída 345, Kralovice

Prvotní kontakt: telefonicky, e-mailem

Lékař se specializovanou způsobilostí k výkonu zdrav. povolání lékaře v oboru chirurgie
- lékař na chirurgické ambulanci

Zaměstnanecké výhody:
- nový vůz
- možnost ubytování
Volné místo chirurg pro lokalitu Třemošná.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Chirurg

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Farmacie a zdravotnictví, Věda a výzkum, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Odborné zdravotnické zařízení s.r.o.
Ulice: Plzeňská 200
Město: Třemošná
PSČ: 330 11

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Alena Strnadová
E-mail: Alena Strnadová
Telefon: +420 777 179 538

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Odborné zdravotnické zařízení s.r.o.