WOCO STV s.r.o.

PERSONALISTÉ

Odeslat

Pracovní náplň
CO VÁS ČEKÁ?
* Administrativní úkoly související se zaměstnaneckým poměrem našich kolegů
* Administrace pracovníků agentur
* Spolupráce s ostatními členy personálního oddělení a mzdové účtárny
* Komunikace se zaměstnanci
* Postupné zapojování do dalších personálních procesů a projektů
JAKÉ ZNALOSTI A DOVEDOSTI POTŘEBUJETE?
* SŠ/VŠ vzdělání
* Praxi v personalistice
* Znalost MS Office
* Velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
* Samostatnost a proaktivitu při plnění úkolů
* Organizační schopnosti
* Zájem o další rozvoj v oblasti personalistiky
VAŠÍ VÝHODOU BUDE
* Znalost AJ na komunikativní úrovni
CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?
* Dlouhodobé uplatnění v prosperující nadnárodní firmě
* Příležitost pro další vzdělávání a rozvoj
* 5 týdnů dovolené
* Poukázky na volnočasové aktivity, příspěvek na firemní stravování
* Jazykové kurzy na pracovišti zdarma
* Firemní akce a aktivity pro zaměstnance i rodinné příslušníky

V případě zájmu o pozici zašlete prosím svůj životopis nebo nás navštivte osobně.
Volné místo personalisté pro lokalitu Vsetín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PERSONALISTÉ

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Personalistika, lidské zdroje
Pozici nabízí: WOCO STV s.r.o.
Ulice: Jasenice 2088
Město: Vsetín
PSČ: 755 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Magda Svobodová
E-mail: Magda Svobodová
Telefon: +420 577 572 245,775 277 565

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: WOCO STV s.r.o.