Trend Language Solutions s.r.o.

Hlavní účetní v jazykové škole

Odeslat

Pracovní náplň
Flexi pracovní doba 8 hod denně.
Pracovní místo je vhodné i pro osoby zdravotně postižené.
Kurz jazyka jako benefit.
Práce na pobočce ve Zlíně.
Volné místo hlavní účetní v jazykové škole pro lokalitu Valašské Klobouky.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 04. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Hlavní účetní v jazykové škole

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: Trend Language Solutions s.r.o.
Město: Valašské Klobouky

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Pavel Knot
E-mail: jobs.trelaso@gmail.com
Telefon: +420 608 938 936

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Trend Language Solutions s.r.o.