SAP Key User - Warehouse management

  • Liberec

Pracovní místo ( SAP Key User - Warehouse management ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Kontrola a udržování SAP modul Warehouse management (WM, SD)
- Tvorba a udržování návodek ve všech oblastech Interní logistiky
- Optimalizace logistických procesů napříč výrobou a skladovacími prostory
- Neustále zlepšování a vyvíjení nových principů
- Vytváření reportů, spolupráce s mistry výroby
Požadavky:
- Zkušenost se skladovým hospodářstvím, příp. ve skladu min. 3 roky, praxe v automotive výhodou
- Středoškolské vzdělání
- MS Office, zkušenost se SAP
- Znalost AJ podmínkou, NJ výhodou
- Komunikativnost, schopnost řešení problémů a samostatné práci
Nabízíme: výhodné podnikové stravování, 5 týdnů dovolené, vzdělávací program, jazykové kurzy, sportovní a kulturní akce, roční odměna při plnění cílů
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení
Zaslat životopis e-mailem.
Volné místo sap key user - warehouse management pro lokalitu Liberec.