UNITECNO, s.r.o.

Účetní-podvojné účetnictví

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: vzdělání SŠ s maturitou, znalost práce na PC, znalost podvojného účetnictví
Popis práce: PP na dobu neurčitou
Kontakt: Stará Veronika, tel.: 517 383 166, e-mail: unitecno@unitecno.cz
Volné místo účetní-podvojné účetnictví pro lokalitu Bučovice.

Požadavky
Práce s PC, Ekonomika - podvojné účetnictví

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Účetní-podvojné účetnictví

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: UNITECNO, s.r.o.
Ulice: Legionářská 139
Město: Bučovice
PSČ: 685 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Veronika Stará
E-mail: Veronika Stará
Telefon: +420 517 383 166

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: UNITECNO, s.r.o.