Technik v servisním centru tabletů - NÁSTUP PŘÍMO DO KMENE!

Pracovní místo ( Technik v servisním centru tabletů - NÁSTUP PŘÍMO DO KMENE! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
! NÁSTUP PŘÍMO DO KMENE SPOLEČNOSTI ! Baví Vás skládání a oprava počítačů? Vyznáte se v komponentech počítače a k tomu máte vzdělání v oboru IT nebo elektro? Pokud ano, máme pro Vás skvělou nabídku! Hledáme šikovné kandidáty na pozici TECHNIK SERVISNÍHO CENTRA!

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

BEZPEČNOSTNÍ TECHNICI VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Osobní kontakt po tel. domluvě p. Bartošková tel. 725 465 621 (v době 7:00-12:00 hod.) nebo e-mail bartoskova@mpv97.cz. Požadavky: zkušenosti s BOZP podmínkou. Pracovní doba: Po-Pá, pracovní úvazek 10 ...
Mechanika Prostějov 97, družstvo Prostějov, Inzerováno před 2 dny

SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISU - Humpolec Rozšiřujeme naši výrobu o další vstřikolisy a hledáme zkušené seřizovače z plastařské výroby. Otevřeni jsme i čerstvým absolventům (strojírenství), kteří u nás dostanou zaškolení a možnost získat zkušenosti. - 3 směnný provoz / pondělí - pátek / ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

ELEKTRO ÚDRŽBA | Jihlava, 1 směna Rozšiřujeme výrobní linku a hledáme nové kolegy do našeho týmu na pozici ELEKTRIKÁŘ- ELEKTRO ÚDRŽBA. volitelný směnný režim: 1 SMĚNA nebo NEPŘETRŽITÝ PROVOZ dále volitelné přesčasy a pohotovost ZA PŘÍPLATKY Chcete práci, která není každý den ...