OBCHODNÍ REFERENT/REFERENTKA - TECHNIK/TECHNIČKA PRODEJE

  • Nová Paka

Pracovní místo ( OBCHODNÍ REFERENT/REFERENTKA - TECHNIK/TECHNIČKA PRODEJE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

OBCHODNÍ REFERENT/REFERENTKA - TECHNIK/TECHNIČKA PRODEJE - pracoviště Nová Paka.
V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: personalistika@zpanp.cz, případně poštou na výše uvedenou adresu.Uzávěrka přihlášek je do 28.2.2018. Vybraní uchazeči budou následně pozváni k osobním pohovorům.
Požadujeme vzdělání elektrotechnického, strojírenského směru, příp. úplné střední všeobecné (gymnázium), technické znalosti v oboru měření a regulace výhodou, obchodní dovednosti, zodpovědnost, komunikativnost, vysoké pracovní nasazení, možnost služebních cest, řidičský průkaz B, znalost práce na PC, znalost AJ světového jazyka (angličtina, němčina, ruština) výhodou. Vhodné i pro absolventy.
Výše základní mzdy je závislá na dosažené kvalifikaci, pracovních zkušenostech, dovednostech, získané praxi, prémie dle dosažených obchodních výsledků.
Výše uvedená mzda je určena pro absolventy, u zaměstnanců s praxí v oboru smluvní mzda, pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s předpokladem následného prodloužení.
Nabízíme příspěvek na penzijní připojištění, mobilní telefon, osobní automobil pro služební cesty.
Volné místo obchodní referent/referentka - technik/technička prodeje pro lokalitu Nová Paka.