inspektor/ka pro kontrolu potravin

Pracovní místo ( inspektor/ka pro kontrolu potravin ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Státní zemědělská a potravinářská inspekce, inspektorát v Táboře, Purkyňova 2533 přijme zástup za MD a RD pro oddělení kontroly II. a III :
Inspektory/ky pro kontrolu potravin;
místo pracoviště v místě bydliště, kontroly bude inspektor provádět v regionu J. Hradec;
Požadavky:
- VŠ vzdělání se zaměřením na technologii a hygienu výroby potravin, zemědělství nebo příbuzných oborů
- znalost práce na PC - MS Office
- znalost potravinového práva
- preciznost, komunikační schopnosti

Stručný popis činnosti:
- zajišťování kontrolní činnosti dle příslušných právních předpisů, vlastní výkon kontrolní činnosti
- provádění kontroly potravin, surovin, výrobků a dodržování povinností při jejich výrobě a uvádění do oběhu, vč. senzorického hodnocení,
- zpracování dokumentace z provedené kontrolní činnosti a její ukládání do vnitřního informačního systému, příprava podkladů pro uložení pokuty ve správním řízení
- aktivní řidič skupiny B
- vhodné i pro absolventy
- zařazení do 11. platové třídy
- možnost práce z místa bydliště

Pracovní podmínky a benefity:
- 5 týdnů dovolené,
- příspěvek na stravování,
- příspěvek na jazykové vzdělávání,
- příspěvek z FKSP
- možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu.

Písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte do 6.října 2017
na e-mailovou adresu: tabor@szpi.gov.cz nebo na shora uvedenou adresu.