AUTOSKLO KUFNER s. r. o.

Automechanici

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Evropská 2416/35, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: Po-Pá 8:00-16:30 h (sobota dle potřeby). Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, praxe vítána. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-19:00 h) anebo e-mailem.
Volné místo automechanici pro lokalitu Cheb.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Automechanici

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: AUTOSKLO KUFNER s. r. o.
Ulice: Evropská 2416
Město: Cheb
PSČ: 350 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vojtěch Kufner
E-mail: Vojtěch Kufner
Telefon: +420 603 501 371

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AUTOSKLO KUFNER s. r. o.