mzdová účetní

  • Brno

Pracovní místo ( mzdová účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Rektor Veterinární a farmaceutické univerzity Brno vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice: Mzdová účetní

Požadavky:
Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
Praxe na pozici mzdová účetní nejméně 3 roky
Znalost zákoníku práce a další příslušné legislativy ve mzdové oblasti
Znalost produktů MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook) na uživatelské úrovni
Znalost mzdového programu Elanor EGJE výhodou
Výhodou orientace v prostředí vysokých škol
Schopnost samostatného tvůrčího řešení problémů
Komunikativní dovednosti, organizační schopnosti, smysl pro samostatnost a pečlivost při plnění pracovních úkolů
Trestní bezúhonnost
Znalost angličtiny výhodou

Náplň práce zejména:
Měsíční zpracování mezd zaměstnanců
Příprava plateb mezd a příslušných odvodů
Provádění srážek ze mzdy
Vedení mzdové agendy zaměstnanců (mzdové listy, evidenční listy důchodového zabezpečení, daňová prohlášení, atd.)
Komunikace (zejména elektronická) s orgány státní správy (ČSSZ, FÚ, zdravotní pojišťovny)
Úzká spolupráce s personálním oddělením
Poskytování poradenství v oblasti mezd zaměstnancům
Další související činnosti (reporty, statistiky, atd.)
Zajištění archivace dle platných předpisů

Přihláška k výběrovému řízení musí obsahovat:
strukturovaný profesní životopis s přehledem dosavadní praxe
kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání
souhlas se zpracováním osobních údajů

Předpokládaný nástup: dle domluvy.
Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení.
Univerzita si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit kdykoliv v jeho průběhu.

Přihlášky s požadovanými materiály za