siliXcon s.r.o.

Vedoucí výroby - elektrotechnik

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce: elektronika, vedení zakázek, vedení výroby, odborná komunikace se zákazníky
Požadavky: Entuziasmus v oboru, AJ výhodou, managerské schopnosti
Osobní návštěva na pracovišti po předchozí telefonické domluvě.
Volné místo vedoucí výroby - elektrotechnik pro lokalitu Biskupice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Vedoucí výroby - elektrotechnik

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Elektrotechnika a technika, Telekomunikace
Pozici nabízí: siliXcon s.r.o.
Ulice: 69
Město: Biskupice
PSČ: 763 41

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Martin Plášek
E-mail: Martin Plášek
Telefon: +420 603 152 396

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: siliXcon s.r.o.